O G Ł O S Z E N I A P A R A F I A L N E

O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

25 niedziela w okresie zwykłym – 20 IX 2020 r

Witamy pośród nas Misjonarzy Oblatów i dziękujemy za wspólną modlitwę i głoszone Słowo Boże. Po Mszy św., przed świątynią można nabyć kalendarz misyjny i ofiarą wspomóc Ojców w misyjnej działalności w wielu miejscach świata.

  1. W tym tygodniu nie ma Kręgu Biblijnego.
  2. W środę Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g. 17:oo.
  3. Za tydzień w niedzielę poświęcenie różańców dla dzieci komunijnych na Mszy św. o g. 11:3o. Po Mszy św. spotkanie z ich rodzicami.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Tomasz Palusiński z Potoka, par. Brzeźnio z Anną Targosz z Kleczy Dolnej, par. Klecza Dolna – zap. 3; Przemysław Owczarek z Woli Brzeźniowskiej, parafia Brzeźnio z Katarzyną Olejnik z Sędzic, par. Wróblew – zap. 3; Magdalena Krawczyk z Zapola, par. Brzeźnio z Wiktorem Kulawiakiem z Brzeźnio, par. Brzeźnio – zap. 2; Kamil Konieczny, zam. w Gozdach, par. Brzeźnio z Karoliną Kuźnik, zam. Szczawno, par. Burzenin – zap. 1.
  5. Bóg zapłać za ofiary na kościół i dom parafialny. Dziękuję bardzo za szczególną indywidualną ofiarę rodzinie Krzemieniów z Rembowa oraz pani Alicji Michalczyk ze Stefanowa Ruszkowskiego. Za tydzień taca inwestycyjna przeznaczona na wypłacenie naprawy mikrofonów i zegara na kościele.
  6. Jest jeszcze „Opiekun” z ub. niedzieli . Polecamy.
  7. Są jeszcze wolne miejsca na wycieczkę do „energylandii”. Wyjazd w najbliższą sobotę o g. 7:oo. Zapisy u ks. Fabiana.
  8. Z radością przyjmujemy dziś 3 kandydatów na ministranta, życząc im i rodzicom owocnego czasu przed funkcją ministranta.
  9. W związku z nasilającą się pandemią koronawirusa zastanawiamy się mocno, czy dojdą do skutku wyjazdy pielgrzymkowe: do św. Józefa w Kaliszu w dniu 1 października (czwartek) i na Jasną Górę w dniu 7 października (środa), oraz czy będziemy mogli w październiku odprawiać Msze św. i modlić się na różańcu po wioskach? Jednak zapisy ogłaszamy, bo czas nagli. Jeżeli są chętni na te pielgrzymki i na spotkania w salach strażackich, to prosimy zapisywać się do najbliższej soboty włącznie – tu w zakrystii albo w kancelarii, bądź telefonicznie.
  10. Wypominki będziemy przyjmować w październiku.

Komentarze są wyłączone.