O G Ł O S Z E N I A P A R A F I A L N E

O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

30 niedziela w okresie zwykłym – 25 X 2020 r.

  1. Jutro, w ostatni poniedziałek miesiąca, Msza św. o św. Józefie, patronie dobrej śmierci, z nabożeństwem tylko w świątyni, o g. 18:oo po różańcu, który będzie o g. 17:3o.

  2. W środę Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g. 17:oo.

  3. W sobotę o g. 19:oo spotkanie, które organizuje „Wspólnota Boży Ogień”, pod hasłem: „noc wszystkich świętych”. Będzie to czuwanie modlitewne, na które można się przebrać za swojego ulubionego świętego i wziąć udział w konkursie z nagrodami. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

  4. W niedzielę uroczystość Wszystkich Świętych. Ze względu na stan pandemii koronawirusa, Msze św. tylko w świątyni o czasie jak w każdą niedzielę. Wypominki jednorazowe będą czytane na różańcu o g. 15:3o. Przypomnę, że nasza świątynia usytuowana jest na cmentarzu – wokół same groby pochowanych tutaj przodków. Przeżywając tutaj Mszę św. będziemy złączeni także ze zmarłymi.

  5. Bóg zapłać za ofiary na kościół i dom parafialny. Na misje złożyliśmy 1,100 zł.

    Za tydzień ofiary składane na cmentarzu, gdzie będą wystawione puszki, i w świątyni, przeznaczone są na daninę diecezjalną oraz na wypłacenie nowego wjazdu na cmentarz, który już został zrobiony, a który umożliwi nam wywożenie dużych kontenerów ze śmieciami. Zwracam się do parafian o powściągliwość w strojeniu grobów, a w to miejsce o poważniejsze datki na cele praktyczne.

  6. Po zmianach wprowadzonych w związku z pandemią, w naszej świątyni może przebywać ok. 75 osób. Władzą biskupa administratora jesteśmy objęci dyspensą od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. ze względu na pandemię koronawirusa. Rezygnując ze Mszy św. w świątyni mamy obowiązek przeżycia Mszy św. przez media.

  7. Jest nowy nr „Opiekun” i „Miłujcie się”. Polecamy.

  8. Kolejne badanie testem na koronawirusa w moim organiźmie, dało wynik negatywny. Okazało się, że złapała mnie znowu jakaś szczególna postać grypy.

Komentarze są wyłączone.