O G Ł O S Z E N I A P A R A F I A L N E

                                    O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

                                     6 Niedziela Wielkanocna– 26 V 2019 r.

 1. Dzisiaj Dzień Matki. Módlmy się za nasze Mamy, żyjące i zmarłe. Niech będą szczęśliwe.
 2. W Poniedziałek, we Wtorek i w Środę Dni modlitw o urodzaje – przed Mszą św. procesja do krzyża misyjnego ze śpiewem Litanii do Wszystkich Świętych i szczególne modlitwy przy krzyżu. Zapraszamy nie tylko Rolników, ale i Wszystkich jedzących chleb powszedni.
 3. Jutro w ostatni Poniedziałek miesiąca Msza św. o św. Józefie, Patronie Dobrej Śmierci, z Nabożeństwem i modlitwą na cmentarzu o g. 18:oo.
 4. W Środę Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g. 17:oo
 5. W Sobotę Młodzi i Dorośli, dwoma autokarami, z Ks. Przemysławem udają się do Lednicy. Wyjazd o 4,15 sprzed kościoła.
 6. W Sobotę Dzień Dziecka. Modlimy się, by Dzieci wzrastały w łasce u Boga i u ludzi.
 7. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 8. Od Soboty, w Czerwcu, Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa po Mszy św. po południowej.
 9. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Anita Kluba z Nowej Wsi, par. Brzeźnio z Adamem Klimczakiem z Korytkowa, par. św. Barbary w Turku; Dawid Matyszewski z Tumidaja, par. Brzeźnio z Urszulą Madej z Woli Zagojskiej Dolnej, par. Zagość – zap. 3; Patryk Ograbek z Tumidaja, par. Brzeźnio z Mariką Olejnik z Sieradza, par. Wszystkich Świętych – zap. 1.
 10. Młodzież do Bierzmowania ma skrutynium w Środę i w Czwartek od g. 14:3o.
 11. Bóg zapłać za ofiary na kościół i na dom parafialny, i plebanię. Dziękuję bardzo Dzieciom pierwszokomunijnym za dar dla kościoła w postaci 3 odnowionych kielichów mszalnych i za ofiarę dla misjonarzy ponad 300 zł.
 12. Jest jeszcze kilka egzemplarzy „Opiekun”. Od wczoraj mamy 7 nowych kapłanów w Diecezji. Przedstawieni są w Opiekunie.
 13. Za tydzień, 2 czerwca b.r., w salce przy kościele można będzie wykonać test na obecność wirusa, który powoduje zapalenie wątroby typu C, a w następstwie do marskości i raka wątroby. Badanie trwa krótko do 15 min. Wynik jest od razu odczytany przez personel medyczny. Każdy kto był w szpitalu, przechodził transfuzję krwi, chodził do stomatologa, kosmetyczki, fryzjera, tatuażysty, dożylnie brał narkotyki – może skorzystać z tej darmowej okazji w g. 8:oo – 13:oo. Dokładniejsze informacje w gablotach.

Komentarze są wyłączone.