O G Ł O S Z E N I A P A R A F I A L N E

                                O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

                           3 Niedziela Wielkiego Postu – 24 III 2019 r.

 1. Jutro, w ostatni Poniedziałek miesiąca marca, Msza św. o św. Józefie, Patronie Dobrej Śmierci, z Nabożeństwem za Zmarłych tylko w świątyni o g. 18:oo.W Poniedziałek Krąg Biblijny o g. 19:oo.
 2. W Środę Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g. 17:ooPo Nowennie próba Chóru. Zapraszamy nowych chętnych do śpiewania w Chórze Parafialnym.
 3. W Piątek Droga Krzyżowa o g. 17:oo.W Piątek odbiór strojów komunijnych – chłopcy o g. 17:3o; dziewczynki o g. 18:oo.
 4. W Sobotę spotkanie Wspólnoty „Boży Ogień” o g. 18:oo.
 5. W Niedzielę Nabożeństwo Gorzkich Żalów o g. 15:oo i Msza św.
 6. Bóg zapłać za ofiary na kościół i na dom parafialny, i plebanię. Za tydzień taca inwestycyjna.
 7. Bardzo dziękuję Paniom i Panom Sołtysom za zebranie ofiar na urządzenie grobu Pańskiego i ciemnicy, i na kwiaty. Ofiary złożyły Wioski: Dębołęka; Kolonia Nowa Wieś; Stanisławów; Zapole; Nowa Wieś; Wola Brzeźniowska.
 8. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Grzegorz Śpiewak z Emilią Gałką – oboje z Pustelnika, parafii Brzeźnio; Jakub Kaczmarek z Dębołęki, parafia Brzeźnio z Patrycją Borkowską z Parafii N.S.J. w Sieradzu – zap. 2; Martyna Michalak z Brzeźnia, par. Brzeźnio z Piotrem Kozłowskim z Sieradza, par. św. Urszuli Ledóchowskiej – zap. 1.
 9. Spowiedź wielkopostna w tym tygodniu w Sobotę w Stolcu.
 10. Uroczystość udzielenia Sakramentu Bierzmowania naszej Młodzieży odbędzie się w tym roku 9 czerwca o g. 16:oo – będzie to Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Szafarzem będzie Ks. Biskup Senior Stanisław Napierała. Przy okazji – I Komunia święta będzie 19 maja o g. 11:oo, a 26 maja o g. 11;3o – Uroczystość rocznicy I Komunii świętej dla klas IV.
 11. Jest nowy nr „Opiekun”. Polecam: „Ufać, kiedy są i nie ma cudów”, „Zwiastuny zagłady” – to o pszczołach; czy „Uratowany z pożaru”. Nadto rekolekcje z Opiekunem. Polecamy.

Komentarze są wyłączone.