O G Ł O S Z E N I A P A R A F I A L N E

                              O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

                         6 niedziela w okresie zwykłym – 16 II 2020 r.

 1. Jutro Krąg Biblijny o g. 19:oo.

 2. W środę Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g. 17:oo.

 3. W piątek Msza św. o Bożym Miłosierdziu z nabożeństwem za zmarłych.

 4. W sobotę spotkanie Wspólnoty „Boży Ogień” o g. 18:oo.

 5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Agnieszka Koper z Dębołęki, par. Brzeźnio z Kamilem Chojakiem z Łodzi, par. Przemienienia Pańskiego.

 6. Dla wszystkich, którzy planują w tym czy w przyszłym roku sakramentalny związek małżeński, możliwość nauk przedmałżeńskich w czasie Wielkiego Postu w Złoczewie od 1 marca w każdą niedzielę o g. 11:oo w domu parafialnym oraz w Stolcu w Soboty od 29 lutego o g. 19:3o. Także w Sieradzu – proszę się orientować w poszczególnych parafiach.

 7. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb zmarłego +śp. Jerzego Skrobały z Rydzewa. We Wtorek odbędą się pogrzeby zmarłych: o g. 12:3o +śp. Mirosława Skorczyńskiego z Łodzi; o g. 14:oo +śp. Danieli Kamińskiej z Ostrowa. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…Niech odpoczywają w pokoju…

 8. W związku z 100 rocznicą ur. św. Jana Pawła II, Konferencja Episkopatu Polski organizuje Narodową Pielgrzymkę do Rzymu i grobu św. Jana Pawła II, w dniach 13 – 20 maja b. r. Cena ok. 2.100 zł. Do dzisiaj można zgłaszać się do Radia Rodzina naszej Diecezji, by zapisać swój udział. Tel. 62/7668909 albo 603 562 897. Dokładne informacje w gablocie,

 9. Tegoroczni Jubilaci 25-lecia i 50-lecia sakramentalnego życia małżeńskiego z całej naszej Diecezji będą mieli pielgrzymkę do św. Józefa 12 września b.r. (sobota). Proszeni są, aby do końca lutego podali adresy z datą ślubu swoim proboszczom i wtedy otrzymają osobiste zaproszenia od Ks. Biskupa i szczególne pamiątki. Czekam więc na zgłoszenia.

 10. I jeszcze jedno ogłoszenie: wszyscy którzy będą chcieli jechać do Warszawy w dniu 7 czerwca b.r. na beatyfikację Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego proszeni są, aby już zapisali się w swoich parafiach do końca lutego.

 11. Bóg zapłać za ofiary na kościół i na dom parafialny. Za tydzień składka inwestycyjna.

 12. Jest nowy nr „Miłujcie się”. Cena 4 zł.

 13. Młodzież do bierzmowania ma w tym tygodniu katechezę. I tak: w poniedziałek – grupa I o g. 17:oo; grupa II – o g. 18:oo; we Wtorek – grupa III, w środę – grupa IV, w czwartek – grupa V – te grupy o g. 18:oo. W piątek grupa VI – o g. 17:oo i grupa VII – o g. 18:oo.

Komentarze są wyłączone.