O G Ł O S Z E N I A P A R A F I A L N E

                                     O G Ł O S Z E N I A     P A R A F I A L N E

                                     28 Niedziela w ciągu roku – 13 X 2019 r.

 1. Różaniec codziennie po Mszy św. o g. 17:oo. W Niedzielę po Mszy św. o g. 16:oo. Na Wioskach o g. 19:oo. Wzywamy do modlitwy.

 2. Jutro Dzień Edukacji Narodowej. Modlimy się za Nauczycieli i Wychowawców i wszystkich pracujących w szkołach. Niech Dzieci i Młodzież pamiętają w modlitwie.

 3. Jutro Krąg Biblijny o g. 19:oo.

 4. W Środę Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g. 17:oo

 5. W Piątek Msza św. z Nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego o g. 17:oo.

 6. W Sobotę spotkanie Wspólnoty „Boży Ogień” o g. 18:oo.

 7. W Niedzielę obchodzić będziemy Światowy Dzień Misji, który rozpocznie Tydzień Misyjny w tym nadzwyczajnym miesiącu misyjnym, ustanowionym przez Ojca św. Franciszka. Będzie także zbiórka ofiar do puszek na Misje.

 8. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Justyna Piasecka z Dębołęki, par. Brzeźnio z Szymonem Bobrowskim z Kliczkowa Wielkiego, par. Kliczków Mały – zap. 3.

 9. W tym tygodniu odbędą się spotkania Młodzieży do bierzmowania. Młodzi podzieleni są na grupy w odpowiednich dniach, co jest przedstawione w bocznej nawie Serca Pana Jezusa. Proszę tam się orientować.

 10. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Zmarłej +śp. Pelagii Włodarczyk z Nowej Wsi. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…Niech odpoczywa w pokoju….
 11. Bóg zapłać za ofiary na kościół i na dom parafialny, i plebanię. Dzisiaj przed świątynią zbiórka ofiar do puszek dla uczącej się młodzieży z biedniejszych rodzin.
 12. Jest jeszcze kilka egzemplarzy „Opiekun”. Polecamy.

Komentarze są wyłączone.